CEMREM ECZANESİ TECRÜBELİ ELEMAN ARANIYOR

ŞİRİNTEPE MAHALLESİNDE BULUNAN CEMREM ECZANESİNE 25-35 YAŞ ARALIĞINDA DENEYİMLİ, MESLEĞE HAKİM, SUT KURALLARINI İYİ BİLEN, FATURA KESMESİNİ BİLEN UZUN VADELİ ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUM. rnGÖRÜŞMELER YÜZ YÜZE YAPILACAKTIR.

YÜKSEL ECZANESİ

Eczanemizde çalışmak üzere güler yüzlü, iletişim becerileri güçlü, üniversite teknisyenlik bölümü mezunu ya da odanın verdiği sertifikaya sahip, en az 2 yıllık deneyimi SUT bilgisi iyi olan BAYAN çalışma arkadaşı arıyoruz. Başvurular CV'yle "yukseleczz@gmail.com" adresine iletilmesi iletişim ve tecrübe bilgilerinin eksiksiz olmasını rica ediyorum.

LAVANTA ECZANESİ

Vişnelikte bulunan eczaneme tecrübesi olan eleman aramaktayım. Görüşmeler için telefon ile iletişime geçiniz.

Bay/bayan tecrübeli eleman

Çankaya mh faaliyet gösteren İlkem Eczanesine bay/bayan en az 2 sene tecrübeli güleryüzlü çalışma arkadaşı aramaktayım.

MAYA ECZANESİ

Tecrübeli bay/bayan eczane teknisyeni aranmaktadır. Çalışmak isteyenler eczane iletişim numarasından ya da imgeberkyurek@gmail.com mail adresinden iletişime geçebilirler.

Tecrübeli eleman

En az 1 yıl tecrübesi olan yoğunluğa alışkın ve pratik, güleryüzlü çalışma arkadaşları aranıyor. Görüsmeler yüzyüze olacaktır. 05428492745 iletişime gecebilirsiniz. Yer; Şehir hastanesi tramvay durağı karşısırn

AYŞIL ECZANESİ

18-35 YAŞ ARALIĞINDA EN AZ 1 YIL TECRÜBESİ VE SUT BİLGİSİ OLAN PERSONEL ALINACAKTIR. BAŞVURULARIN TELEFONLA RANDEVU ALINARAK YAPILMASI GEREKMEKTEDİR.

DOĞU ECZANESİ TEKNİKER ARIYOR

Eczanemizde çalışmak üzere, tercihen tecrübeli, çalışma arkadaşı arıyoruz.rneczane tel no: 222 229 16 16rn

Personel İlanı

En az 1 yıl tecrübeli,rnBatıkent ve civarında ikamet eden,rnYarı zamanlı ya da tam zamanlı çalışacak,rnİlgili bölümlerden mezun,rnBay/Bayan personel alınacaktır.

ÇELTİK ECZANESİ

ECZANEMİZE TECRÜBELİ, SUT KURALLARINA HAKİM PERONEL ARAMAKTAYIZ. GÖRÜŞMELER YÜZYÜZE OLACAKTIR. 05428492745 NUMARASINDAN CV İLETEBİLİR VE RANDEVÜ ALABİLİRSİNİZ.

TECRÜBELİ KADIN ELEMAN

TECRÜBELİ KADIN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ. İLETİŞİM İÇİN 0222 227 50 60

Seylap eczanesi

En az 2 yıl tecrübesi olan bayan çalışma arkadaşı aramaktayız. İlgilenenlerin 05079522353 nolu telefonla iletişime geçmesi rica ederiz

ÇELTİK ECZANESİ ECZACI TEKNİSYENİ ARANIYOR

Eskişehir Şehir Hastanesi tramvay durağı karşısındaki eczaneme en az 2 yıl tecrübesi olan güler yüzlü, sut bilgisine hakim erkek personel alınmaktadır. Görüşme yüzyüze olacaktır. 05428492745 numarasından Cv gönderebilirsiniz. Not: tecrübesi olmayan aramasın lütfen.rn

ANIL ECZANESİ PERSONEL ALIMI

Başvurularınızı anileczanesi26@gmail.com üzerinden iş başvurusu başlığı ile yapınız. Telefon ile arayanlar reddedilecektir.rnÖNEMLİ: Tecrübesi olmayan kişilerin başvuruları değerlendirilmeyecektir. İş deneyiminizi , varsa referansınızı en önemlisi de iletişim bilginizi yazmayı unutmayınız.

TECRÜBELİ KALFA

SUZAN ECZANESİN DE ÇALIŞMAK ÜZERE TECRÜBELİ KALFA ARANIYOR

CEM ECZANESİ BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞI

ECZANEMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE TECRÜBELİ BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUM.

MAYA ECZANESİ

En az 3 yıl tecrübesi olan bizimle uzun yıllar çalışabilecek bay/bayan çalışma arkadaşı aranmaktadır. Eczane telefon numarasından ya da imgeberkyurek@gmail.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Erkek Eczacı Teknisyeni Aranıyor

Eczanemizde çalışmak üzere 30 yaş üstü tecrübeli ve güvenilir erkek eczacı teknisyenine ihtiyaç vardır. İhtiyaç sahiplerinin şahsen başvuruları değerlendirilecektir. Adres: Yenidoğan Mah. Sevinç Cad. No:44/A Odunpazarı/Eskişehir

Tecrübeli Teknisyen

Batıkent mahallesinde faaliyet göstermekte olan İlhan Eczanesi'ne tecrübeli teknisyen alınacaktır. Telefon ile iletişime geçilmesi rica olunur.

ELEMAN ARANIYOR

YARDIMCI ECZACILIĞINI TAMAMLAMIŞ ECZACI İLE ÇALIŞMAK İSTİYORUZ.

DENEYİMLİ ECZANE TEKNİSYENİ

Esentepe Mahallesi'nde faaliyet gösteren Sevgi Eczanesi bay-bayan deneyimli çalışma arkadaşı arıyor.İletişim: 0507 304 17 75

AYŞIL ECZANESİ PERSONEL İLANI

TECRUBELİ PERSONEL ARANMAKTADIR.

MAYA ECZANESİ

Eczane tecrübesi olan, genç bay/bayan eleman aranmaktadır. İletişim için mail adresinden (imgeberkyurek@gmail.com) ya da eczane telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

ELEMAN ARANIYOR

Batıkent Mah. Dizili Sok. No:25/B Tepebaşı/Eskişehir adresinde faaliyet gösteren Harmancı Eczanesi Sahip ve Mesul Müdürü Ecz. Mukaddes Harmancı Yılmaz tecrübeli, çalışkan, güler yüzlü, tercihen erkek eleman aramaktadır. İletişim: 0222- 3351100

Stajyer

Eczacılık ve Eczane Teknisyenliği öğrencilerinden 2. dönem için stajyer alınacaktır.rnBurs verilecektir.

çalışma arkadaşı

En az 2 yıl deneyimli ,iletişim becerisi yüksek kadın çalışma arkadaşı arıyoruz.Eczane Batıkent Mahallesindedir.Yakın lokasyon tercihimizdir. Lütfen deneyimi olmayanlar aramasın!

TECRÜBELİ PERSONEL

Ertuğrulgazi mahallesinde bulunan eczanemiz için ulaşım konusunda sorun yaşamayacak, düzgün ve uzun süreli çalışacak en az 5yıl tecrübeli personel arıyoruz.

ELEMAN

Lavanta Eczanesine eczane tecrübesi olan eleman alınacaktır. Başvuru için arayınız.

Kalaş eczanesi eleman arıyor

Orhangazi mahallesi Kütahya yolu mevki no 210/c adresinde bulunan eczaneme en az 1 yıl eczanede çalışmış güler yüzlü, otc satışı iyi sut bilgisi olan bayan personel arıyorum. Görüşmeler yüz yüze yapılacaktır

ELEMAN

Deliklitaş Mah. İbrahim Karaoğlanoğlu Cad. No:26/E Odunpazarı/Eskişehir adresinde faaliyet gösteren Deliklitaş Eczanesinde çalışmak üzere tecrübeli eleman aranıyor. İletişim için Hilal Işıkova Berkman Tel: 0506-6143829