ELEMAN

BAYAN TECRÜBELİ ELEMAN ARANMAKTADIR.

ELAMAN ARANIYOR

HASTANE YANI ECZANEDE ÇALIŞMA DENEYİMİ OLAN, TECRÜBELİ, TERCİHEN ERKEK ELEMAN ARANIYOR.

ELMAS ECZANESİ ELEMAN ARANIYOR

Eczanemize güler yüzlü, insan ilişkileri kuvvetli, 1-3 yıl tecrübeli erkek teknisyen alınacaktır. Lütfen telefonla randevu alınız.

ORGANİK ECZANESİ İÇİN ECZANE TEKNİSYENİ ARANIYOR

ECZANEMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE GÜLER YÜZLÜ İLETİŞİMİ YÜKSEK ECZANE TEKNİKERLİĞİ MEZUNU ELEMAN ARANMAKTADIR. (LÜTFEN TELEFONLA ARAYIP RANDEVU ALINIZ)

Kalaş Eczanesi Eleman Arıyor

Orhangazi mahallesi Kütahya yolu mevki no 210/C bulunan eczaneme en az 2 yıl tecrübeli insan ilişkileri iyi eczacı teknisyeni aramaktayım görüşmeler yüz yüze yapılacaktır.

deneyimli eleman

SÜRÜCÜ BELGESİ VE EN AZ 5 YIL TECRÜBESİ OLAN ELEMAN ARANMAKTADIRrnITIR ECZANESİ BOZUYUK BİLECİK

CANSU ULUDAĞ ECZANESİ ECZANE TEKNİSYENİ ARANIYOR

ECZANEMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE GÜLER YÜZLÜ İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ ECZANE TEKNİKERLİĞİ MEZUNU ERKEK ELEMAN ARANMAKTADIR .(GÖRÜŞMELER YÜZ YÜZE YAPILMAKTADIR LÜTFEN TELEFONLA ARAYIP RANDEVU ALINIZ)

İKSİR ECZANESİ

İKSİR ECZANESİNE GÜLERYÜZLÜ, İLETİŞİMİ YÜKSEK, TECRÜBELİ BAY ,BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARANMAKTADIR

Eleman

tecrübeli bayan eleman aranıyor

AYŞIL ECZANESİ PERSONEL İLANI

GÜLER YÜZLÜ, İLETİŞİM BECERİSİ YÜKSEK VE EN AZ 1 YIL TECRUBELİ BAYAN PERSONEL ARAMAKTAYIM.

ANIL ECZANESİ- PERSONEL ARANIYOR

AÇIKLAMALARI SONUNA KADAR VE DİKKATLİ OKUYUNUZ.rn1 DENEYİMLİ (1-3 SENE ECZANE DENİYİMİ OLAN,GÜLERYÜZLÜ, İLETİŞİMİ KUVVETLİ, TEMİZLİĞİNE VE DIŞ GÖRÜNÜMÜNE ÖZEN GÖSTEREN PERSONEL ARANIYOR.)rn1 DENEYİMSİZ (SIFIRDAN YETİŞTİRİLMEK ÜZERE ALINACAK)rnŞARTLAR: - BAŞVURU REFERANSLI CV İLE BERABER anileczanesi26@gmail.com adresine e-posta yoluyla yapılacaktır. (Konu kısmına iş başvurusu yazınız.) ! İLETİŞİM NUMARASI YAZMAYI LÜTFEN UNUTMAYINIZ !rn2. adli sicil kaydı olmayan, askerliğini yapmış(erkek adaylar), kronik bir rahatsızlığı bulunmayan.

ESKİŞEHİR ECZANESİ

TECRÜBELİ BAY BAYAN KALFA ALINACAK ECZANEMİZ ŞEHİR HASTANESİ ÖN KAPI SIRASINDA

PERSONEL ARANIYOR

YUNUS EMRE DEVLET HASTANESİ YANINDA BULUNAN ERMAN ECZANESİ' NE EN AZ 1-2 YILLIK TECRÜBESİ OLAN VEYA SEKTÖR İÇİN EĞİTİM ALMIŞ GÜLERYÜZLÜ, DİNAMİK PERSONEL ARANMAKTADIR.

BABADAĞ ECZANESİ

Emek mahallesinde bulunan Babadağ Eczanesi'ne kadın/erkek personel alınacaktır. Sertifikası olan veya teknikerlik bölümünden mezun olan tecrübeli personel alınacaktır. CV ile başvurulmasını rica ediyoruz.

DENEYİMLİ BAYAN PERSONEL

Batıkent-Çamlıca mahallesi Gündüz Ökçün caddesinde yeni açılacak olan eczaneme tecrübeli bayan çalışma arkadaşı aramaktayım.

SİNEM ECZANESİ

SİNEM ECZANESİ olarak güler yüzlü, iletişim becerileri yüksek, dış görünümüne önem veren en az 1 yıl eczane tecrübesi olan, üniversitelerin 2 yıllık eczane hizmetleri bölümünden mezun bay/bayan çalışma arkadaşı aramaktayız. Not: Görüşmeye gelirken CV çıktısı ile gelmeniz gereklidir. Cv’ lerde mutlaka referans istenmektedir. Cv’ siz gelinen başvurular kabul edilmeyecektir.

ELEMAN ARANIYOR

İKSİR ECZANESİNE 2 -3 YIL DENEYİMLİ GÜLER YÜZLÜ GÜVENİLİR ÖNCELİKLİ OLARAK BAYAN ELEMAN ARANIYOR

tecrübeli bay-bayan eleman

EMEK Mh. ERTAŞ Cd. Eskişehir adresinde faaliyet gösteren SELAM Eczanesi tecrübeli bay - bayan eleman aramaktadır.

Babadağ eczanesi erkek tecrübeli personel

Güleryüzlü, iletişimi güçlü, dürüst erkek personel alınacaktır. Eczane tecrübesi olan, tercihen teknikerlik mezunu olması önemlidir.

tecrübeli tekniker

eczanemize tecrübeli ekip arkadaşı arıyoruz

KURTULUŞ ECZANESİ

ECZANEMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE GÜLERYÜZLÜ, İLETİŞİMİ GÜÇLÜ VE İNSAN İLİŞKİLERİ İYİ ÇALIŞMA ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ. (BASVURACAK KİŞİLERİN ECZANEMİZE ÖZGEÇMİŞ GETİREREK BAŞVURMALARINI RİCA EDİYORUZ) İLETİŞİM : 05543652370 ADRES: KURTULUŞ MAHALLESİ VATAN CADDESİ 7/B KURTULUŞ ECZANESİ

DENEYİMLİ BAYAN PERSONEL

Şirintepe mahallesinde bulunan eczaneme en az 1 yıl deneyimli, çalışkan ve güler yüzlü 30 yaş altı bayan personel aramaktayım.

Deneyimli Bayan Teknisyen

Batıkent Mahallesi'nde faaliyet göstermekte olan İlhan Eczanesi'ne deneyimli bayan teknisyen alınacaktır. İlgilenen adayların telefon ile iletişime geçmeleri rica olunur.

ÜNVER ECZANESİ

ECZANEMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE DENEYİMLİ SERTİFA SAHİBİ BAY-BAYAN ELEMAN ARANIYOR.

CANSU ULUDAĞ ECZANESİ ELEMAN ARANIYOR

Eczanemize takım çalışmasına inanan, güler yüzlü, insan ilişkileri kuvvetli erkek teknisyen (üniversite teknisyenlik bölümü mezunu ya da odanın verdiği sertifikaya sahip ) alınacaktır. ( kırmızı toprak mah. ercan sok. no:18/C CANSU ULUDAĞ ECZANESİ)

DENEYİMLİ BAYAN ELEMAN

Eczanemizde çalışmak üzere iletişim becerisi yüksek, güleryüzlü, tecrübeli bayan çalışma arkadaşı arıyoruz

Tecrübeli Bayan Eczane Teknisyeni

Masal Eczanesi için en az 1 yıl tecrübeli bayan eczane teknisyeni aranmaktadır.

Deneyimli Erkek Teknisyen

Batıkent Mahallesi'nde faaliyet göstermekte olan İpek Eczanesi'ne deneyimli erkek teknisyen alınacaktır. İlgilenen adayların telefon ile iletişime geçmeleri rica olunur.

CEREN ECZANESİNE TEKNİSYEN ALINACAK

Eczanemize takım çalışmasına inanan, güler yüzlü, prezentabl, diksiyonu iyi bayan teknisyen (üniversite teknisyenlik bölümü mezunu ya da odanın verdiği sertifikaya sahip ) alınacaktır. ( Eczanemiz emek ertaş tramvay hattında tarih bulvarı durağı karşısındadır. )

SELEN ECZANESİ

ECZANEMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE GÜLERYÜZLÜ TECRÜBELİ ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUM.rnrn