BOTANİK ECZANESİ

ECZANEMİZDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE ÖNCELİKLİ 1 VEYA 2 SENE TECRÜBELİ DİKSİYONU VE EMPATİSİ YÜKSEK BAYAN EKİP ARKADAŞI ALINACAKTIR....

Tecrübeli Bay Bayan Eleman

tecrübeli personel alınacaktır tam gün veya 1-6.30 arası çalışabilecek 2 cumartesi degişimli izin verilecektir çelik eczanesi 05386688548-02222302524

TECRÜBELİ PERSONEL

Ertuğrulgazi mahallesinde bulunan eczanemize minimum 5 yıl tecrübeli personel alınacaktır.

Eleman

Deneyimli Bayan Personel aramaktayım. Ayrıntılar yüzyüze görüşülecektir. YeniTunalı Eczanesi Ömerağa mh Turgutreis cd 93/a Telefon 0222 322 02 90

TECRÜBELİ PERSONEL

ESOGÜ TIP FAK. karşısında bulunan eczanem için tecrübeli bayan personel aramaktayım. İletişimi kuvvetli ve güler yüzlü olması tercihimdir. Ayrıntılar telefonda görüşülecektir.

ELEMAN

Yıldıztepe mahallesinde bulunan eczanemize sut bilgisi olan güler yüzlü bayan çalışma arkadaşı arıyorum görüşmeler yüz yüze olacaktır. rnERSÖZ ECZANESİ

CEM ECZANESI TECRÜBELI BAYAN ÇALIŞAN ARIYOR

Alanönü Mahallesi Adliye karşısında eczanemde çalışmak üzere en az 3 yıl tecrübeli bayan personel aramaktayım. Görüşmeler yüz yüze yapılacaktır.

TECRÜBELİ ECZANE TEKNİSYENİ ARANIYOR

ECZANEME TECRÜBELİ ECZANE TEKNİSYENİ ARAMAKTAYIM.GÜLER YÜZLÜ ,UYUMLU, MEDULA VE OTC BİLGİSİ İYİ OLAN ADAYLARLA TELEFON İLE RANDEVULAŞARAK YÜZYÜZE GÖRÜŞÜLECEKTİR.

DÜRÜST PERSONEL

VİŞNELİK MAHALLESİNDEKİ ECZANEMİZE GÜLERYÜZLÜ VE AYNI ZAMANDA İLETİŞİMİ KUVVETLİ YALAN SÖYLEMEYEN DÜRÜST TECRÜBELİ PERSONEL ARANMAKTADIR. DEMİR ECZANESİ (Görüşmeler yüzyüze yapılacaktır.)

AZ TECRÜBELİ PERSONEL

TIP FAK. karşısında bulunan ulaşım sorunu olmayan eczanem için az tecrübeli- tecrübesiz güler yüzlü bayan çalışma arkadaşı arıyorum. görüşmeler yüz yüze yapılacaktır.

BAYAN KALFA ARANIYOR

EMEK MAHALLESİ CEREN ECZANESİNDE ECZANEMİZE UYUM SAĞLAYABİLECEK, EN AZ 3 YIL DENEYİMLİ, REÇETE GİRİŞİNDE BAŞARILI, SUTU BİLEN, PREZENTABL, GÜLER YÜZLÜ , TATLI DİLLİ ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ. TELEFONLA RANDEVU ALARAK GELEBİLİRSİNİZ. ECZANEMİZ TRAMVAY DURAĞI TAM KARŞISINDADIR.

Tecrübeli Kalfa

tecrübeli eczacı kalfası bay veya bayan medulayı bilen çalışma saatleri 10- 18-30 arası ayda 2 cumartesi izinli iletişim 05386688548 13-18.30 da yarım günde çalışabilirayda 2 cumartesi izinli

ÜNVER ECZANESİ

Tecrübeli bay, bayan kalfa aramaktayız. Üçüncü elemana ihtiyacımız var. Çalışkan güler yüzlü ve sut bilgisine sahip olmalı. Görüşmeler yüz yüze yapılacaktır.

bayan eleman

TECRÜBELİ BAYAN ELAMAN ARANMAKTADIR.

ECZACI KALFASI

Tecrübeli bay veya bayan kalfa alınacaktır. Üçüncü elemana ihtiyacımız var.1 -2 yıldır çalışan medulaya sahip olan görüşmeler yüzyüze yapılacaktır. Tam gün veya saat 13.00 -18.30 arası da çalışabilir. DEĞİŞMELİ CUMARTESİ GÜNLERİ YARIMGÜN İZİN KULLANABİLİR.

KALAŞ ECZANESİ ELEMAN ARIYOR

ORHANGAZİ MAHALLESİ KÜTAHYA YOLU MEVKİ NO 210/C ADRESİNDE BULUNAN KALAŞ ECZANESİNE EN AZ 1 YIL ECZANE TECRÜBESİ OLAN GÜLER YÜZLÜ OTC SATIŞI YÜKSEK BAY VE BAYAN ELEMAN ARANMAKTADIR.

gülbahar eczanesi

eczanemızde calıstırılmak uzere askerlıgını yapmıs tecrubelı erkek eleman arıyoruz

KIRMIZITOPRAK ECZANESİ

Eczanemde çalışmak üzere en az 2 yıl tecrübeli bayan eleman arıyorum.rnrn

Deneyimli Eczane Teknisyeni Aranıyor

Şair Fuzuli Caddesinde bulunan eczanemize ,deneyimli ,SUT'a hakim ,reçete kontrolü yapabilecek ,fatura kesebilecek , güleryüzlü , tercihen kozmetik ,dermo kozmetik , gıda takviyesi bilgisi olan eleman aranıyor.

Tecrübeli Bayan Eleman

Eczanemde çalışmak üzere en az 2 yıl tecrübeli bayan eleman arıyorum.

Eleman aranıyor

Eczanemde çalışmak üzere güleryüzlü çalışma arkadaşı arıyorum.

Tecrübeli Bay Bayan Eleman

tecrübeli bay veya bayan eleman alınacaktır 05386688548 devamlı çalışacak veya yarım gün çalışmak isteyen olursa sabah 8,30- 2 arası da çalışabilir

SEVGİ ECZANESİ TECRÜBELİ ELEMAN

Esentepe mahallesi Sevgi Eczanesi tecrübeli bay- bayan eleman aranıyor.